Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Prozření - jednorázovka

7. května 2015 v 14:18 | Sophia |  Yaoi
Tahle povídka je pro Momo :)Narutův svět byl perfektní. Měl krásnou dívku Sakuru a nejlepšího kamaráda Sasukeho, který byl vždy na jeho straně. Jenže pak...

Seděl jsem se Sasukem v parku na lavičce a popíjeli jsme levné pivo.
"Nevím, co mám dělat, Sasuke." Řekl jsem, abych prolomil to dlouhé ticho.
"Víš, že nejsem ta správná osoba, které by ses měl ptát." Odpověděl.
"Ani nevím, co jsem udělal špatně," postěžoval jsem si. V tom mi zazvonil mobil. "Počkej, musím to zvednout, třeba je to ona."
"Ahoj Sakuro! Jasně, že mám čas. - Chceš se sejít? - Dobře, za chvíli jsem tam." Když jsem to položil, tak jsem se podíval omluvně na Sasukeho.
"Padej prosím tě! Ale pak nefňukej. Je to kráva," volal za mnou, ale to už jsem běžel a nevnímal jsem ho.
Po cestě za Sakurou jsem se ještě stavil v květinářství u Ino a koupil jí její oblíbenou květinu. Spěchal jsem jak nejrychleji jsem mohl.
Když jsem dobíhal, tak stála opřená o strom. Byla nádherná jako vždy.
"Sakuro!" Volal jsem na ní a běžel jsem k ní s úsměvem na rtech. Natahoval jsem se k ní, chtěl jsem jí dát tu kytku a pusu.
"Naruto, počkej." Odstrčila mě. "Já už takhle dál nemůžu, strašně se omlouvám. Nemůžeme být spolu, promiň," řekla a dala mi do ruky prstýnek, co jsem jí dal na naše výročí.

Vzbudil mě sen o ní. O tom, co jsme prožili. Nevím, kolik bylo hodin, ani si nepamatuji, jak jsem se dostal domů. Něměl jsem hlad ani žízeň. Ležel jsem na posteli a koukal jsem do stropu, když někdo zazvonil. Líně jsem se zvedl z postele a dobelhal ke dvěřím. Sotva jsem zmáčkl kliku, do místnosti vtrhl Sasuke.
"Slyšel jsem, co ta kráva udělala", začal.
"Ehm..Sasuke. Jestli mi to chceš takhle připomínat, tak jdi," upozornil jsem ho, otočil jsem se a odšoural jsem se zpátky do postele a přikryl si hlavu pod peřinu.
"Ne! Vstávej! Hned! Jdeme ven. Tohle si obleč!" Rozkázal mi a hodil po mně košili. Neochotně jsem se oblíkl, věděl jsem, že by mě nenechal na pokoji. A tak jsme šli.

Byli jsme ožralí jak prasata. Já víc. Sasuke mě doprovázel domů, musel mě podepírat, ale občas mě naschvál shodil do keře a pak se mi smál. Domů jsem dorazil otrhanej a od hlíny.
"Nechceš jít na chvilku dál?" Pozval jsem ho a on s radostí přijal. Sedli jsme si na zem na chodbu.
"Naruto, je dobře, že se s tebou rozešla," řekl najednou a já jsem nebyl schopný slov. "Jsi příliš hodný a hezký na někoho takovýho."
"Ty taky ujdeš, Sasuke." Poškádlil jsem ho, ale to ho nejspíš vyprovokovalo. Najednou se ke mně nahl a začal mě líbat. Nějak jsem se nebránil. Nevím jestli to bylo proto, že jsem byl opilej a nebo mi to bylo prostě jedno. Jeho polibky nabíraly na intenzitě. Jazykem mi prozkoumával ústa a já mu to oplácel. Začal mi rozepínat knoflíky na košili a rukama mi jezdil po hrudi. Postupně se posouval hlavou dolů a líbal mě na krku. Rukama jsem mu zajel do vlasů, ale on mi je okamžitě chytl a držel mi je nad hlavou. Pak se posunul hlavou ještě níž a líbal mě na hrudi. Přejížděl mi jazykem přes bradavky a jemně mě do nich kousal. Jednou rukou mi začal hladit tvrdou bouli, která se mi vytvořila v kalhotech. Rychle mi rozepl knoflík od riflí a shrnul mi je dolů. Poté rukou zase nahmatal můj penis a pokračoval v práci.
"Udělám ti to tak, jak ona nikdy," pošeptal mi do ucha a hlavou skončil u mé chlouby. Špičkou jazyka mi lízal žalud a volnou rukou mi mnul varlata. Cítil jsem, jak se mi tělem rozlívá ten nádhernej pocit a udělal jsem se mu do pusy.
"Tak co?" Zeptal se mě a mlsně se olízl. Musím přiznat, že takhle mě Sakura nikdy neudělala.
"Sasuke, tohle nesmíme," řekl jsem. On mě všal nevnímal, stoupl si a chytl mě za ruce, které jsem měl stále natažené za hlavou a táhl mě za sebou.
"Au to bolí!" Křičel jsem na něho. Zasmál se a nevšímal si mě. Táhl mě celou cestou až do ložnice, kde mě zvedl ze země a hodil mě na postel. Byl jsem nahý a záda jsem měl sedřená od koberce. Chytl mě za boky a přitáhl mě k sobě. Stál u postele a já jsem na ní klečel zadkem k němu.
"Teď já," řekl a já jsem tušil, co bude následnovat.
Stáhl si kalhoty a tvrdě ho do mě zasunul. Ani trošku mě to nebolelo, což udivilo i mě. Sasuke mě držel za boky a tvrdě přirážel. Občas mě plácl i po zadku a mně se to strašně líbilo. Nechával jsem se unést pocitama a vzdychal jsem nahlas, všechno mi bylo jedno, všechny starosti se najednou vypařily. Křičel jsem na Sasukeho, ať přidá, že je to nádhera a on mě poslechl a přidal. Zadek jsem měl jistě celý červený z toho plácání, protože mě děsně štípal, ale i to bylo v tu chvíli příjemné.
"Už budu!" Zakřičel a pár vteřin potom naplnil mé útroby. Pak se vyčerpáním skácel vedle mě a oba jsme usnuli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsme úchyláci a jsme na to pyšní??

Jooo :D

Komentáře

1 Kerionai Kerionai | Web | 8. května 2015 v 16:17 | Reagovat

Při názvu prozření jsem čekala nějakou depresivně laděnou povídku.. *No jo.. někdo tu nekouká v jaké rubrice byl článek umístěn* :D
Ale musím říct, že se mi to líbilo.. ^^

2 Pariah Pariah | Web | 29. května 2015 v 15:23 | Reagovat

Ano jsem úchyl a nejsem fanda yaoi, ale tohle mi nějak nevadilo, hezky napsané :-)

3 nayoko-chan nayoko-chan | Web | 20. června 2015 v 8:25 | Reagovat

Ahoj :) Pardon za reklamu, ale rozbieham nový blog so SasuNaruSasu poviedkami :) Tak ak má niekto záujem budem len rada :3
Dobrá jednorázovka :D :) Podobá sa mi to na jedno cosplay video :)

4 WaclawG WaclawG | E-mail | 18. ledna 2017 v 8:46 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na naruto-psani.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama