Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Zkrocení - jednorázovka

8. dubna 2015 v 14:28 | Sophia |  Yaoi
Tak je tu druhá pro Akame :) A jsem ráda, že se ti ta první líbila ;)
Jsem zvíře, jsem lovec, potřebuju kořist. Rád mám lidi pod kontrolou a miluju výzvy. Vsadil jsem se s Kankurem, že ho dostanu. Měl by tu už každou chvíli být.
"Gaaro, jsem tady", ohlásí se Naruto, když už stojí uprostřed mýho bytu.
"Naruto, většinou se lidi ohlašují, než vstoupí dovnitř", pokárám ho a v hlavě už spřádám plán, jak ho dostat. Myslím si, že jsme oba dominantní povahy, ale taky si myslím, že mám na to ho zkrotit.
"Můžu pro tebe něco udělat? Za chvíli vyrážíme zpět do Konohy, tak se musím připravit!" Ječí na mě. Ach jo, tohle bude těžší, než jsem myslel.
"Naruto...Drž hubu", poprosím ho. Dobře, možná to nebyla zas tak úplně žádost.
"Gaaro, co si to dovoluješ?" Vypiskuje na mě. Jedním skokem jsem u něj a zacpávám mu pusu pískem. Chudák, když to nešlo po dobrým, tak to půjde po zlým. Nerad prohrávám.
"Naruto, buď chvíli zticha, jen si chci něco vyzkoušet." Uklidňuju ho a uvolním mu pusu, i když si myslím, že až mu tu pusu uvolním, tak bude ječet.
"Gaaro, okamžitě mě pusť!" Co jsem říkal!
Ještě než stihne vykřičet něco dalšího, tak mu zacpu pusu. Tentokrát mým jazykem. Naruto ztuhne a já pokračuju. Začínám ho líbat naléhavěji a Naruto se po chvilce přidává. Po pár vteřinách se odtáhnu.
"Vidíš, není to zas tak hrozný, že? Tak už budeš ticho?" Ptám se ho.
"Ehm jo. Jen když zopakuješ to, co bylo před chvílí", řekne a pak se zarazí, jako by toho litoval. Zřejmě si ještě nechce přiznat, že se mu to fakt líbilo. Pískem mu svážu ruce nad hlavou a začnu ho znovu líbat. Jazykem prozkoumávám jeho ústa. Po chvíli mi to opětuje. Ze jeho kalhot vytáhnu kunai a rozříznu mu jeho oblečení, abych ho nemusel složitě vyslíkat. Začnu ho hladit na jeho vypracovaném břiše, ale ruka mi po chvíli končí někde úplně jinde. Opatrně beru do rukou jeho ztvrdlý úd a začnu mu ho honit. Naruto vzdychá jemně a sladce.
"Gaaro, ošukej mě", zaprosí mě.
"Ještě ne", řeknu s úmyslem, že ho trošku potrápím, i když si nejsem jistí, že to víc netrápí mě.
Jeho penis je perfektně tvrdý a já se skloním trošku níž, abych ho mohl políbit. Naruto se udělá přímo mně do obličeje.
"Kurva! Naruto, mohl jsi mě aspoň upozornit!" Rozzlobím se na něj. Teď jsem opravdu naštvanej, a tak ho otáčím na břicho. Bez jakékoliv přípravy mu ho strčím do zadku.
"Gaaro, prosím..." Zaúpí, ale já si ho nevšímám. Začnu se pohybovat rychleji a tvrději. K mému překvapení začne Naruto vzdychat. Je to roztomilý a sexy. Trochu ho začnu litovat a otočím ho čelem ke mně. Sedí mi na klíně a já ho pomalu začínám líbat. Něžněji než před tím. Tentokrát mu ho tam zasouvám pomalu a Naruto mi slastně vzdychá do ucha. Je to krásný pocit. Synchronizovaně se pohybujeme a oba nahlas vzdycháme. Chytnu Narutův penis do rukou a začnu mu ho honit. Za pár minut máme společný orgasmus, já se udělám do něj a on na moje břicho.
Sedneme si obkročmo k sobě, aby se naše chlouby mohly navzájem dotýkat a u toho se děláme. Koukáme se na sebe, naše penisy se dotýkají. Netrvá nám dlouho a oba se uděláme. Naruto dřív a já hned vzápětí.
Lehnu si do postele a přikryju se.
"Ehm, půjčil bys mi nějaký oblečení? Moje je na sračku roztrhaný." Požádá mě Naruto.
"Hmm, víš co? Ne. Musíš jít ven takhle." Rozhodl jsem se pro pobavení.
"Ale my se teď vracíme domů. Přece nemůžu jít takhle až do Konohy?!" Prosí mě.
"Měj se, Naruto. Doufám, že si to zopakujem!" Řeknu mu a začnu se smát.
"To nemyslíš vážně! Gaaro!.... Fajn, myslíš si, že na to nemám?! Tak sleduj!" Sednu si a sleduju ho. Ten blázen mi nevěnuje jediný pohled, vezme si batoh, obuje se a nasraně za sebou zabouchne dveře.

"No to mě poser, on to fakt udělal!" Zvolám jen tak do prázdna a jsem rád, že jsem vyhrál sázku. A ještě k tomu jsem se pobavil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akame Akame | 8. dubna 2015 v 14:47 | Reagovat

Páni ty si ale rychlá ! :D nestíhám číst ! :D ..Jednou rotomilej Uke a pak zlobivej Seme :33 3:D hele .. nejsi ty moje druhá polovička ? :3 :D .. Me gusta !! :3 Arigato moc :3 Píšeš moc krásně (a úchylně) *šklebí se ještě víc :D* !! a jako ,,odměnu :D" ti složím malou básničku :D jenže jelikož tu nechci mít mega dlouhej komentář tak ti jí dopíšu na druhej (pokud ti to nevadí :D) :3 moc ti děkuju byly úžasný :3 - Se zvrhlostí a láskou :3 - Akame

2 Akame Akame | 8. dubna 2015 v 14:52 | Reagovat

[1]: Nový blog je vytvořen,
    úchylnosti po kořen.
    Ženská ty si bůh,
    někdy ti splatím dluh !
    Píšeš moc hezky,
    nepřestávej dál,
    ignoruj pesky,
    a piš dál ! :D - Ber to jako malé poděkování :D :3 - Akame

3 Sayuri Sayuri | E-mail | Web | 8. dubna 2015 v 15:26 | Reagovat

:D:D:D "Ošukej me!" "Ješte ne." To ma zabilo teda! Je to super, vtipné, romantické, sexy :D Síce neviem kto je Gaaro, kedže som Naruta videla len úvodné časti, kedže ma to nejako nezaujalo, ale poviedka sa mi páčila. Asi sem budem chodiť častejšie, kedže sa mi páčia takéto príbehy a yaoi tiež ^^

4 Sophia Sophia | Web | 8. dubna 2015 v 16:21 | Reagovat

[2]: Bože úžasná básnička :) <3 Děkuju moc :) říkala jsem, že mám Gaaru ráda :D určitě na něj ještě něco napíšu :)

[3]: Děkuju moc :)

5 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 30. září 2015 v 18:46 | Reagovat

Toto bylo taky dobré, jen mi to trochu připomíná jednu katastrofální povídku z HP fandomu...Snape bůh sexu...chjochjo...no toho si nevšímej tohle byla fajná povídka ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama