Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Zakázaná láska - jednorázovka

9. dubna 2015 v 16:22 | Sophia |  Yaoi
Tahle je pro Tashu :) Doufám, že se ti bude líbit :)Jako po každé jsem spěchal z tréninku domů. Byl jsem zpocený a špinavý. Těšil jsem se do sprchy, ale ještě víc jsem se těšil na bratra.
Od té doby, co bydlíme spolu se náš vztah začal vyvíjet trošku jiným směrem. Musím se přiznat, že mě přitahoval už dřív, ale nevěděl jsem, jak to cítí on. Ale když jsme slavili náš novej byt, tak se trošku opil a všechno mi řekl.
Když otvírám dveře, zjišťuji, že Itachi tu nemá boty. Není doma. Super, aspoň budu mít čas se osprchovat
Zalezu do koupelny a začnu se vyslíkat. Své tělo nemám rád. Všude mám jizvy z každodenních tréninků, ale Itachi mi vždycky řekne, že se mu moje tělo líbí. Aspoň, že tak. Vlezu do vany a naložím se do teplé vody. Jsem zažraný do svým myšlenek, takže si ani nevšimnu, že se Itachi vrátil domů a stojí vedle mě. Je opřený o stěnu a se zájmem mě sleduje.
"Ahoj Sasuke", pozdraví mě.
"Itachi, mohl jsi něco říct a ne tady jen tak stát. Jak dlouho už jsi tu?" Zeptal jsem se.
"Já nevím. Když se na tebe dívám, tak čas utíká jinak", zalichotil mi. "Ukaž, umyju ti záda", řekl a namydlil si ruce. Poslušně jsem se předklonil, aby měl velnou cestu k mým zádům.
Klekl si za vanu a začal mi mýt záda.
"Nemůžeš trénovat tak tvrdě každý den. Za chvíli mi z tebe nic nezbude." Strachoval se o mě.
Musel jsem se pousmát. Vždy mě potěšilo, když měl o mě strach.
"Hlavně, že to říkáš ty. Já jenom trénuju, ty chodíš plnit smrtelné mise", vyčetl jsem mu. Nic mi na to neodpověděl.
Masíroval mi šíji a nenápadně posouval ruce na má prsa. Ruce posunul ještě níž, přesně na mé svaly a začal mě líbat na krku. Bylo příjemné se nechat jen tak opečovávat. Zavřel jsem oči a užíval jsem si to. Jeho ruce mě hladili po břiše a občas mi přejížděly přes bradavky. Začínal jsem cítit, jak dole tvrdnu. Ale Itachi se odtáhl.
"Pojď, už jsi umytej", řekl a podal mi ručník. Vylezl jsem z vany a utřel jsem se.
"Ah... Sasuke, ty mě jednou zabiješ", zašeptal, když pozoroval moje tělo. Usmál jsem se a on mě chytl za zápěstí, přitáhl si mě k sobě a vzal mě do náruče.
"Itachi! Počkej, umím chodit sám!" Řval jsem na něho poníženě, ale v uvnitř se mi to líbilo.
Doběhl se mnou do ložnice a hodil mě na postel.
"Stýskalo se mi", posteskl si.
"Vždyť jsme se neviděli asi pět hodin", řekl jsem.
"Stýskalo - se - mi - po - tomhle", říkal a zároveň mi mezi každým slovem olízl bradavku.
Nic jsem na to neřekl a modlil jsem se, aby pokračoval dál.
Pokračoval v lízaní mojí jedné bradavky a tu druhou mi mnul mezi palcem a ukazováčkem. Vjel jsem mu rukou do vlasů a směroval mu hlavu tam dolů. Itachi se zasmál, ale nechal se ode mě vést. Což se moc často nestávalo. Jemně mě začal líbat mezi nohama a rukou mi dráždil varlata.
"I-ta-chi", zavzdychal jsem a Itachi nezahálel. Vzal můj penis do ruky a vložil si ho do úst. Začal pohybovat hlavou nahoru a dolu a můj úd klouzal stále hlouběji. Upevnil jsem svůj stisk v ruce, která ho držela za vlasy. Itachi mi volnýma rukama přejížděl přes moje vypracované břicho. Zřejmě byl taky hodně vzrušený, protože mi začal zarývat nehty do kůže. To mě vzrušilo ještě víc a aniž bych věděl, že to přichází, vyvrcholil jsem.
"Tak brzo, Sasuke?" Provokoval mě můj bratr, kterému momentálně stékalo mé sperma po bradě. Chytl jsem ho za pas, obrátil jsem ho a lehl si na něj.
"Tak, teď je řada na tobě", řekl jsem. Pomohl jsem mu vyslíknout tričko a dostat se z kalhot. Ležel pode mnou úplně nahý. Mé zpocené břicho se tisklo na to jeho. Na bradě měl pořád kapky mého spermatu, což bylo velmi roztomilé. Začal jsem ho líbat na krku, vášnivěji než on mě před tím. Líbal jsem každou část jeho břicha a každý jeho břišní sval. Cítil jsem jeho erekci, a tak jsem se neváhal posunout níž. Na nic jsem nečekal, vzal jsem jeho úd do pusy a nenasytně ho začal kouřit. Lízal jsem jeho žalud, jemně ho škádlil zuby a rukama jsem pátral po celém jeho těle. Velmi jsem si to užíval, doslova jsem miloval, když jsem mu mohl dělat dobře. Itachi nahlas vzdychal a volal mé jméno a to mě pobízelo k lepšímu výkonu. Těšil jsem se až se udělá a naplní mi tím ústa. Naslinil jsem si prst a začal jsem mu dráždit anální otvor. Každou chvíli jsem sledoval Itachiho reakce, abych mu nedělal něco, co se mu nelíbí. Naštěstí vypadal nad míru spokojeně. Dráždil jsem ho prstem a zároveň jsem mu ho kouřil.
"Už budu, Sasuke," upozornil mě a já přidal na tempu. Za pár sekund se mi po celé puse rozlilo jeho sperma. Naposledy jsem políbil jeho penis a pak jsme si lehl vedle něj.
"Miluju tě, Sasuke," řekl ta nejhezčí slova a usnul.
"Taky tě miluju."

Lehl jsem si na jeho hruď a spali jsme spolu až do rána.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sakura Love Uchiha Sakura Love Uchiha | E-mail | Web | 9. dubna 2015 v 17:32 | Reagovat

Sice ayoi moc nemusim ale tahle povídka byla taky dobrá

2 Tasha Tasha | 9. dubna 2015 v 17:48 | Reagovat

Oh, pane! :3 Je to úžasné! Něco takového jsem si ani nepředstavovala. Moc ti děkuji za ochotu, jsi skvělá! :))

3 Sophia Sophia | Web | 9. dubna 2015 v 17:58 | Reagovat

Díky :)))

4 Akame Akame | 10. dubna 2015 v 17:09 | Reagovat

ItaSasu !! oo :D :3 prostě úplně parapetová povídka od bohyně !! :D - Se zvrhlostí a láskou :3 - Akame

5 Smajli Smajli | Web | 16. května 2015 v 19:33 | Reagovat

Miluju uchihacestní povídky, oni jsou spolu tak sladcí :3 <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama