Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Tohle není láska, Sasuke - 1. část

10. dubna 2015 v 13:14 | Sophia |  Yaoi
Nenašla jsem povídky na tenhle pár, tak jsem zkusila nějakou napsat :)"Tak co, Sasuke, zase utečeš?" Syčí na mě Orochimaru, když vylézám ze sprchy. Popravdě řečeno, lekl jsem se ho, i když jsem věděl, že přijde. Ručník okolo pasu jsem si držel pevněji, než kdykoliv před tím.
Vlastně už jsem na něj čekal, abych mu mohl říct, jak to cítím. A teď, když už konečně stojí přede mnou, mám knedlík v krku a nemůžu se pohnout.
Už jsou to dva měsíce, co jsem od něj utekl. Po roce stráveném s Orochimaru mě Konoha vzala zpět. Sice mi stále nevěří na sto procent, ale já se snažím. Řekl jsem jim vše, co vím o jeho úkrytu, nových technikách a spojencích. Vyslýchal mě Ibiki, takže bych v podstatě řekl i to, co jsem nevěděl. Avšak jedno malé tajemství jsem si uchránil. Po výslechu jsem strávil týden v nemocnici. Nikdo nevěděl, co se mnou. Přiřadili mi byt a po pár dnech jsem začal plnit jednodušší mise. Snažím se zapomenout na to, co se stalo u Orochimaru, ale nějaká část v mé hlavě mi stále nechce dovolit.
Jenže tentokrát jsem odhodlaný se mu postavit. Řeknu mu, že s ním nechci mít nic společnýho a pro jednou to ukončím. Když se chystám konečně něco říct, tak se objeví těsně přede mnou.
Navenek to se mnou ani nehnulo, avšak uvnitř mnou projela vlna vzrušení. Ne, uklidni se. Tohle je špatně.
"Orochimaru, já...", skončil jsem tak rychle, jako jsem začal. Když jsem totiž otevřel pusu, Orochimaru toho využil a přisál se mi na rty.
Nedokázal jsem se bránit ani mu polibky opětovat, a tak jsem jen stál a čekal, co příjde dál. Po chvíli se odtáhl.
"Doufám, že zase nechceš utýct, Sa-su-ke", pošeptal mi do ucha. To, jak vyslovil mé jméno, mě dostalo do varu. Vím, že je to špatné, jenže si nemůžu pomoc.
"Už dlouho po tobě toužím, Sa-su-ke", pravil s velkou touhou v hlase. Podlomila se mi kolena a nasucho jsem polkl.
Ne, nesmí mě takhle ovládat. Já to nesmím udělat. Zvedl jsem hlavu, abych se na něj podíval. Koukal se na mě, z očí mu sršela touha a olizoval si spodní ret.
"Seru na to", vykřikl jsem a vrhl se na něj. Zajel jsem mu prsty do jeho havraních vlasů a přitáhl si jeho hlavu k mé. Chvíli jsme se na sebe dívali a pak se ke mně pomalu přiblížil a olízl mi tvář.
"Vím, že to chceš", zašeptal skoro neslyšně. Vzrušením jsem zavřel oči a vdechoval jsem jeho vůni.
Jemně mě políbil na rty. Tentokrát jsem mu polibky opětoval. Navzájem jsme si zkoumali ústa svými jazyky.
Rukou, kterou jsem si držel ručník, jsem ho chytl kolem pasu a přitiskl si ho ještě blíž. Ručník spadl na zem a já jsem byl nahý.
Orochimaru poodstoupil, prohlídl si mě a kousl se do rtu. Zacouval a sedl si na postel, která byla za ním. Přišel jsem k němu, klekl jsem si a začal jsem ho vyslíkat. Když byl kompletně nahý, tak vypadal neškodně a roztomile a ještě zvlášť, když se usmál. Sedl jsem si obkročmo na něj, takže se naše údy dotýkaly. Oba jsme byli nanejvýš vzrušení. Orochimaru mě chytil za pas a obrátil mě pod sebe. Ležel jsem hlavou na polštáři, sannin mě líbal na krku a pomalu sjížděl dolů po břiše a po jeho polibcích zůstávaly slinné stopy. Když vzal můj penis do úst, tak jsem slastí zavzdychal. Provokativně si s ním hrál, jazykem mi dráždil žalud, jemně si hrál s mými varlaty. Rukou jsem mu opět vjel do jeho dlouhých vlasů a pohyboval mu hlavou nahoru a dolu, zatímco moje chlouba mu vrážela do úst až po kořen. Orochimaru mi prstama mnul bradavky a já jsem byl v sedmém nebi. Netrvalo to dlouho a za chvíli jsem cítil příjemné šimrání, začínající od špičky žaludu a za chvíli se mým tělem prohnal neuvěřitelný orgasmus. Sannin schytal plnou dávku do svých úst, avšak ji nespolkl, ale nechal ji pomalu skapávat po jazyku na mé břicho.
Ani jsem nestihl vychladnou ze svého silného orgasmu a už jsem ležel na břiše.
"Bude se ti to líbit, Sa-su-ke", pošeptal mi do ucha a já jsem se zachvěl. Potom mi jazykem sjel po páteři a zastavil se těsně nad mým zadkem. Chtěl jsem, aby pokračoval, ale nahlas jsem to neřekl. Orochimaru se však odtáhl a začal mi nepatrnými dotyky hladit půlky. Po těle mi naskočila husí kůže. Něžně mi je roztáhl od sebe a jazykem zajel mezi ně. Nebál se prozkoumávat mi jedno z nejintimnějších míst, líbal mi otvor, zajížděl jazykem dovnitř a já se cítil být připravený.
"Prosím, Orochimaru... Prosím." Žádal jsem ho, protože dole jsem byl zase tvrdý.
Naštěstí mě vyslyšel a za chvíli jsem cítil příjemný tlak okolo análního otvoru. Začal zlehka, nejprve mě dráždil špičkou svého penisu a postupně ho zasouval dál a já jsem se krok za krokem uvolňoval. Když už tam byl až po kořen, tak začal pohybovat pánví sem a tam. Rukou jsem se začal uspokojovat, zatímco mě Orochimaru šukal stále tvrději. Držel mě za boky a silně přirážel. Mé sperma skončilo na mém břiše, ale Orochimaru stále pokračoval. Byl jsem vyčerpaný, chtělo se mi spát, jenže jsem nechtěl přijít o jeho orgasmus. Po další náloži přírazů se udělal do mých útrob. Potom vstal a oblíkl se.
"Doufám, že sis z toho nevzal nic víc. Chtěl jsem jen sex", řekl.
"Měj se, Sasuke", rozloučil se se mnou a já už jsem byl skoro v říši snů.

Jen doufám, že tohle nebylo naše poslední setkání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akame Akame | 10. dubna 2015 v 17:14 | Reagovat

Hm... tak to bylo dost zajímavý ... :3 *šklebí se* někdy by mě fakt zajímalo co tam s ním Oro dělal, že se rozhodl být Hokage *ano jsem spoilerská svině :D* Hezké :3 -Se zvrhlostí a láskou :3 - Akame

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama