Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Tak jsem se dočkal! - jednorázovka

7. dubna 2015 v 22:16 | Sophia |  Yaoi
Tak tahle je pro Akame :) Rozhodla jsem se ti napsat dvě, tak tady je první a druhou sem hodím zítra :)
Doufám, že se ti bude líbit!
Jsem sice Kazekage, nebojím se předstoupit před dav lidí, ale když mám něco říct mu, tak jsem v prdeli. A to má dneska přijít z mise. A zastaví se tady. U mě. Doufám, že zase nepředvedu trapáčka nervózního Gaaru. Jsem fakt nenápadnej. Co by si o mně pomysleli lidi z vesnice, kdyby věděli, co cítím. Už tak si ho mně myslí bůhví co. Z mého přemýšlení mě vyruší klepání na dveře.
Do prdele, snad to není...
"Kazekage, můžu dovnitř?" Zavolá na mě bez zájmu.
"Ehm..Jo, jasně..ehm..Sasori, pojď dál." Vážně? Jsem nemožnej...
"Přišel jsem vám jen říct, že mise proběhla úspěšně." Řekl a ani se na mě nepodíval. Auč.
"Tak já teda jdu", oznámil a kráčel ke dveřím.
"Sasori, ehm...počkej ještě." Teď mu to musím říct. Teď nebo nikdy.
"Ano? Co potřebujete, Kazekage?" Zeptá se mě se zvláštním důrazem na slovo "Kazekage" a pousměje se.
Nemám odvahu se k němu přiblížit, a tak pošlu svůj písek. Pomalu a jemně ho okolo něj obtočím a přitáhnu si ho blíž k sobě.
"Tohle jsem chtěl udělat už dlouho", přiznám se mu se sklopenou hlavou. Čekám, až něco řekne.
"Tss, no konečně!" Zvolá a tentokrát si přitáhne on mě pomocí chakrových vláken. Vůbec se nebráním.
Když jsem u něj, tak mi vjede rukou do vlasů a zatáhne mi hlavu dozadu. Začne mě líbat na krku, nejdřív jemně a pak přidá na intenzitě. Nekontrolovatelně vzdychám a je mi jedno, že mě někdo slyší. Jeho stisk povoluje a tím mi uvolní hlavu. Kouká mi chvíli do očí a pak se přiblíží a obtáhne mi jazykem mou linii rtů. Pootevřu pusu a Sasori si hned najde cestičku dovnitř. Přidávám se k němu. Tam dole jsem neskutečně tvrdej.
Jako by mi Sasori četl myšlenky. Odtáhne se a začne mě vyslíkat. Jeho ruce mi sjíždí po břiše a pokračují dolů. Rozepne mi kalhoty a ty se zastaví u kotníků. Se zájmem se na mě dívá a u toho si kouše spodní ret.
"Tak co s tebou provedeme?" Ptá se asi sám sebe nebo možná mě, ale jsem na tolik vzrušený, že mu nemůžu odpovědět.
Kleká se přede mě na kolena. Vezme ho do ruky a začne mi ho honit. Udělám se téměř okamžitě. Tohle jsem si nepředstavoval ani v těch nejtajnějších snech. No představoval jsem si to, ale nikdy jsem si nemyslel, že se to opravdu stane.
"Ty jsi teda", pokárá mě, ale v jeho hlase slyším spíš nadšení a radost. Stoupne si a začne se vyslíkat. Přijdu blíž, abych mu mohl pomoct a ve spolupráci mu přetahujeme tričko přes hlavu, které mu rozcuchá vlasy. Je tak sexy, že se mi hned zase postaví. Začnu ho líbat na krku a pomalu jdu dolů, jazykem mu přejíždím přes jeho vypracované tělo, až se dostávám do jeho rozkroku. Nejistě ho beru do ruky a začnu ho zkoumat špičkou jazyka. Je skvěle vybavený. Znovu mě chytne za vlasy a tvrdě mi ho do pusy zarazí až po kořen. A mně se to líbí. Tvrdě mu ho kouřím a Sasori začíná pořádně vzdychat, což mě vzrušuje ještě víc. Za chvíli povolí stisk, vyndá ho a udělá se mi na břicho. Chytne mě za pas a otočí mě na všechny čtyři. Pak si klekne a přisune se. Nasliní si prst a pomalu mi krouží okolo análního otvoru. Celým tělem mi projíždí nádherný pocit, přeju si, aby to nikdy neskončilo. A ono je to ještě lepší. Pomalu mi prst zasouvá hlouběji a začne s ním pohybovat dovnitř a ven. Je to nádhera. Po chvíli ho vyndá.
"Jdi připravenej?" Zeptá se mě udýchaně.
"Jsem", potvrdím a uvolním se.
Chytne si svůj penis a hned mi ho tam strčí až po kořen. Zabolí to tak, až skoro zaječím, ale udržím se. Začne se rychle pohybovat sem a tam a já tomu pomalu začínám přicházet na kloub. Už mě to vůbec nebolí, naopak si to užívám. Mám ho tak tvrdýho, že mi asi za chvíli praskne. Sasori to asi vytušil, vzal ho do ruky a začal mi ho honit.
"Sasori, ano. Je to nádhera!" Vzdychám na hlas a Sasori se jenom směje.
"No tak Gaaro, neboj se toho a udělej se!" Jeho slova mě povzbudí k dalšímu orgasmu. On nepřestává a šuká mě dál. Chytne mě za vlasy a tahá je k sobě. Ještě o trošku zrychlí tempo a přitvrdí. Já už skoro omdlívám vyčerpáním, ale ještě stihni jeho orgasmus, kterým mě naplní a pak odpadnu.

Sasori se pousměje, přikryje Gaaru svým kabátem, políbí ho na čelo a nechá ho tam.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akame Akame | 8. dubna 2015 v 14:13 | Reagovat

Yeey :3 jsem nečekala že to bude tak brzo a dvě budeš pro mě mít :33 ... Je to úžasný *šklebí se* trefila ses do černýho ! :33 :D Jen tak dál !!! :D jo a Moc ti děkuji :3 dokázala jsi ukojit mojí touhu po yaoi :D Arigato :3 -S láskou :3 Akame :)

2 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 8. dubna 2015 v 16:05 | Reagovat

máš super blog :)

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 30. září 2015 v 18:39 | Reagovat

Hej tak tohle bylo super! :D Nejvíc mě dostalo to Sasoriho "No konečně" XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama