Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Náprava - 2. část

8. dubna 2015 v 17:26 | Sophia |  Shikamaru & Temari
Tak tady je druhá část, která je zároveň poslední :D Jo ano tato povídka měla hodně kapitol, já vím :D :D


Temari
"Temari, je ti líp?" Ptá se mě napjatě Hokage.
"Co se stalo? Nic si nepamatuju."
"Byla jsi u mě v kanceláři a najednou jsi omdlela." Vysvětluje mi Hokage.
"Z čeho?"
"Vzhledem k tvému stavu jsi málo jedla", odpoví mi.
"Stavu?" Nechápu.
"Jsi těhotná, Temari." Sdělí mi tuhle "radostnou" novinu.
"COŽE? Já...", nevím, co na to mám říct. "Já nemůžu být... Není to omyl?" Prosím, řekněte, že je to omyl, vtip...
"Ne, je to stoprocentní." Stojí si za svým.
"Musím na potrat!" Rozhoduji se hned. Já si nemůžu dovolit dítě.
"To nejde. Cos utrpěla to zranění, tak... Je to riskantní, mohla bys zemřít." Sdělí mi ještě lepší novinu. "Jsi těhotná tři týdny, takže...", nenechám ji dokončit otázku.
"Ano, je to někdo z Konohy, jestli se ptáte na tohle", odpovídám jí.
"Počkej, takže proto Shikamaru utekl, když jsem mu řekla, co s tebou je. Proto jsi s ním nechtěla na misi, mám pravdu?" Kurva, přišla na to.
"Neřešte to. Vrátím se co nejdřív domů a... nějak to vyřeším."
"Dobře, samozřejmě ti dávám povolení odejít hned. Fyzicky jsi v pořádku, jen se nepřepínej a dávej na sebe pozor."
Když dorazím domů, chce se mi brečet. Zavřu se doma v pokoji a přisahám si, že už nikdy nevylezu ven. Co si jen počnu? Je mi teprv dvacet. Začínám přemýšlet o sebevraždě, ale hned tu myšlenku zavrhuji. Klid Temari.
Shikamaru
"Ahh, pořádně mi ho vykuř, děvko!" křičím na ni a pevně ji chytnu za vlasy. "Dělej, Temari!" Nechávám se unášet slastí a nemyslím na nic. Když v tom najednou přestane.
"Já nejsem Temari", podívá se na mě nechápavě.
"Ehm... Já...", kurva, co mám říct, "pokračuj a neřeš to." Musím říct, že mi ho kouří dobře. Jazykem mi přejíždí po žaludovi a pak si ho strká do pusy až po kořen.
"Ah, jo, to je ono", povzbuzuju ji. Chytnu ji za vlasy a ptáka ji nacpu tak hluboko do pusy, jak jen to jde a za chvíli se udělám.
"Chceš ještě jedno kolo?" Zeptá se mě.
"Ne to je dobrý, už jdi", posílám ji do prdele.
Večer, když ležím v posteli, tak přemýšlím o tom, co se dnes stalo. Řekl jsem holce jiným jménem. Né že by mi záleželo na ní, spíš mě trápí, že já na někoho myslím. Když nemám myslet na nic a užívat si sex. Co to do mě vjelo?! Když ona je tak sladká a sexy a těhotná. A já jsem pravděpodobně otcem.
"Kurva", syknu nahlas. To jsem fakt posral. Nevím, co je horší, jestli to, že jsem ji zbouchnul nebo to, že jsem se to dozvěděl a zachoval jsem se jak debil. Prostě jsem zdrhl. Jsem děvkař, přiznávám. Ale vždycky jsem si myslel, že se umím postavit problému čelem. Ale na druhou stranu to přece není zas tak můj problém. Otočím se a dám ruku pod polštář, kde něco nahmatám. Zpod polštáře vytáhnu kalhotky Temari. Ach bože. Opravdu mi je tu nechala. Ona je úžasná. Fajn, takhle to nenechám.
Vstanu a bez přemýšlení si balím batoh. Kdy jsem si uvědomil, že ona je ta pravá?
Temari
Já do něj nechci být zamilovaná, zvlášť když o mě nemá zájem. A teď už vůbec ne, když jsem těhotná. Ale šukala bych ho. Hned. Teď. Už jen při představě na něj vlhnu. Ta chuť je tak silná, že hned vím, co mám dělat. Otvírám první šuplík nočního stolku a vytahuju můj vibrátor. První si s ním hraju. Olizuju ho jazykem přesně tak, jak bych to udělala, kdyby to byl Shikamarův čurák. Cítím jak vlhnu. Posouvám ruku níž a s vibrátorem si hladím klitoris. Už jsem tak vlhká, že mi dovnitř sklouzne sám. Rukou, ve které držím vibrátor, pohybuju sem a tam. Druhou rukou si hladím klitoris. Vzdychám nahlas a pořádně si to užívám.
"Jo, Shikamaru, šukej mě."
Takhle se udělám dvakrát, než mě vyruší klepání na dveře.
"Temari, jsi tu?" Zavolá Gaara.
"Jo, počkej, jdu ti otevřít", honem schovám vibrátor, hodím na sebe župan a jdu ke dveřím.
"Co se děje? Jak to, že jsi doma?" Vyptává se mě Gaara.
"Já... Pojď dovnitř prosím. Musím ti to vysvětlit." Pozvu ho dál a už přemýšlím, jak se z toho vykroutit, ale stejně vím, že mu musím říct pravdu.
"Něco se stalo, Gaaro", začínám pomalu.
"Povídej, víš, že jsem tu pro tebe", snaží se mě uklidnit.
"Jsem těhotná, vím, jsem blbá, ale je to tak. Otcem je Shikamaru a dítě nechce." Řekla jsem to bez obalu. Čekám přednášku, jenže Gaara udělá něco jiného.
"Neboj, nějak to zvládneme. S Kankurem ti pomůžeme, jak jen budem moct", uklidnil mě.
"Děkuju", pousměju se na něj.
"Jsi si jistá, že to dítě nechce?"
"Jo."
O dva dny později
Poslední dobou je vibrátor můj nejlepší kamarád. Teď ani nepřemýšlím, že by mě někdo chtěl, když jsem těhotná a za pár měsíců to půjde vidět.
Z mého dumání mě vyruší klepání na dveře. Neochotně se zvedám a jdu otevřít.
"Ahoj Temari!" Pozdraví mě vesele Shikamaru. Shikamaru?! Co tu dělá?!
"Co tu chceš?" Vyjedu na něho.
"Já přemýšlel jsem...", nenechám ho dokončit větu, chytnu ho za vestu a zatáhnu ho dovnitř. Začnu ho zuřivě líbat, jako bych umírala na žízeň a on byl voda. Vůbec se nebrání a přidává se. Rychle ze sebe serveme hadry a svalíme se na postel.
"Temari, přišel jsem ti říct..."
"Ticho", okřiknu ho, "a pokračuj", poprosím ho.
Začne mi lízat bradavky a strčí mi prsty do pusy. Poctivě je saju a pořádně je sliním. Když je vytáhne, tak jsou pořádně mokrý. Zasměje se a začne mi s něma hladit klitoris a pomalu se posouvá níž, až mu jeden vklouzne dovnitř. Nahlas zavzdychám. Jsem tak nadržená, že netrvá dlouho a mám orgasmus. Shikamaru se pousměje. Je tak krásný. Nemůžu si pomoct, miluju ho.
Shikamaru si klekne a já se skloním dolů, abych měla nadosah jeho chloubu. Chytnu ho do ruky, přetáhnu ho a strčím ho do pusy. Ze začátku ho saju pomalu a něžně, ale postupně přidávám na intenzitě. Shikamaru nahlas vzdychá a to mě povzbuzuje ještě k hlubšímu zásunu do pusy. Začíná se klepat a já se těším, až se mi vystříká do pusy.
"Můžu se ti udělat na kozy?" Zaprosí mě.
"Ne, miluju chuť tvýho semene", odpovím mu koketně a hned si dám jeho žalud zpátky do pusy. Zasouvám ho hlouběji a zrychluju tempo. Za chvíli v puse cítím tu úžasnou chuť semene. Jeho semene.
Klekám si na čtyři a doufám, že mě tvrdě ošuká. Shikamaru se sehne a začne mi jemně olizovat anál. Je to úžasný pocit, a tak se vůbec nebráním. Olízne si prst a otvor mi hladí prstem. Pak mi ho pomalu zasouvá dovnitř.
"Líbí se ti to?" Ujišťuje se.
"Jo, pokračuj", pobízím ho.
Po chvíli prst vytáhne a do ruky si vezme svoji chloubu. První jen pomalu krouží okolo otvoru, pak strčí špičku dovnitř a pomalu ho zase vytáhne. Prosím, ať ho tam strčí hned. Ale Shikamaru na to jde pomalu. Za pár minut už je tam po kořen a on mě začíná šukat do zadku. První je to pomalu, ale postupně zrychluje a já vrcholím za pár okamžiků a mám jeden z nejsilnějších orgasmů. Shikamaru mě otáčí na záda a vnikne do mě zepředu. Neobtěžuje se začínat pomalu a rovnou mě šuká jak zvíře.
"Temari, miluju tě", zařve a rovnou se s těmi slovy udělá. Po tom si lehne vedle mě.
"Já tebe taky", řeknu mu nazpět.

Za chvíli usíná a já mám radost, že si to budu moct dopřát kdykoliv budu chtít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsme úchyláci a jsme na to pyšní??

Jooo :D

Komentáře

1 Tasha Tasha | 8. dubna 2015 v 20:37 | Reagovat

Joo! Nejlepší závěr vůbec :3 Moc se mi tahle povídka líbila, jen je škoda, že měla pouze 2 díly :(
Jen tak dál, už se moc těším na další! :))

2 Akame Akame | 9. dubna 2015 v 16:33 | Reagovat

Úžasnéé !! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama