Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Náprava - 1. část

7. dubna 2015 v 19:09 | Sophia |  Shikamaru & Temari
Trošku jiná povaha Shikamaru, než jsme u něj zvyklí :)Shikamaru

"Shikamaru, ošukej mě. Prosím", žadonila mě Temari, když jsem jí jazykem laskal klitoris.

"Počkej ještě", zašeptal jsem a pousmál jsem se. Sám jsem to už skoro nemohl vydržet a nejradši bych na ni skočil a udělal to, co si přeje. Ale ještě ne. Pomalu jsem jí zasunul prst dovnitř a druhou rukou jí začal hladit prsa.

"Shikamaru, prosím", prosila mě naléhavěji než před tím. Pomalu jsem se zvedal nahoru až jsem skončil u prsou. Pomalu jsem jí začal lízat bradavku. Druhou bradavku jsem měl mezi palcem a ukazováčkem a pomalu jsem ji mnul. Temari nahlas vzdychala a moje erekce stále sílila.

"Teď já", zavelela a svalila mě na záda. Lehla si tak, aby mi ho mohla kouřit a já jí u toho zároveň lízat. Vzala si můj penis do ruky a pomalu si ho vložila do úst. Slastí se mi zatočila hlava, zatajil se mi dech. Před sebou jsem měl tu její krásnou prdelku, a tak jsem ji začal hladit. Pomalu a něžně jsem pokračoval. Našel jsem její klitoris a začal ho hladit prstama. Po chvíli jsem do její krásné vlhké dírečky zasunul dva prsty a začal jsem s nimi zajíždět dovnitř a ven. Mezi tím Temari přidala na tempu a pořádně mi ho kouřila. Zajížděl tam až po kořen. Oba dva jsme vzdychali a hekali, že tomu už nešlo zabránit a udělal jsem se jí do pusy.

"Ah, Shikamaru, chutnáš dobře", pousmála se a já na ní dostal ještě větší chuť.

Vyskočil jsem, popadl jsem ji za boky, převalil jsem ji na břicho.

"Klekni si", vyzval jsem ji.

"Rozkaz, pane", řekla. Slovo "pane" vyslovila zvlášť arogantním způsobem, jak to umí jen ona.

Když si klekla a roztáhla nohy, tak jsem nemohl odolat. Posunul jsem se k ní blíž. Vzal jsem si svou chloubu do ruky a pomalu jsem ji přejížděl přes stydké pysky.

"Shikamaru, dělej", jekla na mě. Už se nedalo víc čekat, a tak jsem po dlouhé době uposlechl její prosby. Oba dva jsme vzdychali a křičeli slastí. Netrvalo dlouho a dostavil se její orgasmus. Když jsem začal cítit příjemné škubání nervů tam dole, tak jsem věděl, že se ten můj brzy dostaví. Zrychlil jsem tempo a do pár vteřin jsem se udělal do ní.

"Ach, bože. To byla nádhera", řekla a odpadla. Lehl jsem si vedle ní, vyčerpán.

"Jo, to byla. Miluju tyhle mise, kde mám dělat někomu průvodce", podotkl jsem.

"Někomu? Tohle děláš všem?" Spustila na mě vyčítavým tónem.

"Né, tak jsem to nemyslel, počkej...", ale bylo pozdě. Rychle se oblíkla, vzala si svůj vějíř a odkráčela ke dveřím.

"Temari, počkej... Zapomněla sis tu kalhotky", volal jsem za ní, když se obouvala.

"Ty si klidně nech, ať si ho můžeš honit, než budeš mít další průvodcovskou misi", zařvala a podívala se na mě vražedným pohledem, tak jsem radši držel hubu.

Když zabouchla dveře, tak jsem stál jak opařený asi 2 minuty. Pak mi došlo, že mám v ruce její kalhotky. Podíval jsem se na ně a nemohl jsem odolat. Šel jsem si ho vyhonit.


Temari

"To je takovej debil, jak jsem to mohla udělat?" Stěžovala jsem si Sakuře.

"Temari, klid. Stalo se, už s tím nic nenaděláš, tak si to aspoň nevyčítej. Kdybys přišla za mnou hned, jak jses dostala sem, tak bych ti na rovinu řekla, že je to ten největší děvkař tady", smála se.

"Jo, nevím, co jsem si myslela. Půjdu už do hotelu, chci si dát sprchu a jsem unavená." Oznámila jsem Sakuře a pomalu jsem se chystala k odchodu.

"Měj se, Temari. Když budeš mít čas, tak se u mě zastav."

"Určitě. Taky se měj", rozloučila jsem se s ní a šla jsem do hotelu.

Ve sprše jsem přemýšlela, jestli jsou všichni kluci takový debilové nebo jenom já mám smůlu. Když jsem vylezla ze sprchy, tak jsem se na sebe zadívala ve velkém zrcadle v koupelně. Moje oči okamžitě spadli na břicho, kde mám velkou jizvu. V jedné misi jsem byla zraněná a málem jsem umřela. Jizva je škaredá, hrbolatá a velká. Z toho zranění mám trvalé následky. Občas nekontrolovatelně zvracím, což je super. Párkrát se mi to stalo na rande, takže se ani vlastně nedivím, že nikoho nemám. To je pech. Stýská se mi po domově a stýská se mi ještě víc, když pomyslím, že tu jsem na půl roku. Rychle zaženu chmurné myšlenky a jdu si lehnout do postele.

Když se probudím jsou skoro dvě hodiny ráno a jí vím, že už neusnu. I když si to nechci přiznat, tak mi Shikamaru nedá spát. Ten sex byl prostě skvělej. Začínám přemýšlet nad jeho sladkými rty a co všechno mi dělaly. Cítím, jak vlhnu. Nedá mi to a nasliním si prst a začnu si s ním přejíždět přes bradavku. Za chvíli mám obě bradavky tuhé a dole jsem strašně vlhká. Rukou si pomalu sjedu pod kalhotky a jeden prst si strčím dovnitř. Prstím se a druhou rukou si střídavě mnu bradavky. Představuju si, jak mě Shikamaru šuká tím jeho velkým čurákem. Za chvíli dosahuji orgasmu.


Po třech týdnech


"Temaríí, vstáveej!" Vzbudí mě volání pod oknem. Neochotně vylízám z postele a jdu k oknu. Když ho otevřu, tak se na mě spustí další spoušť.

"No konečně, už jsem myslela, že jsi mrtvá!" Ječí na mě Sakura. "Za hodinu máš být u Hokage."

"Jo, díky, že jsi mě vzbudila", řeknu naštvaně.

"Nemáš zač", řekne, usměje se a mrkne na mě. Ach jo, dneska vážně nemám na nic náladu ani na ten její věčnej optimismus.


Shikamaru

"Shikamaruuu!" volá na mě Sakura.

"Vždyť jsem řekl, ať chvilku vydržíš", ječím na ni na zpět a u toho přemýšlím, co udělat s nahou holkou v posteli, jejíž jméno jsem jaksi zapomněl.

"To je tvoje holka?" Zeptá se mě neznámá.

"Už jsem ti řekl, že holku nemám." Odseknu jí tvrdě.

"Děleeeej, otevři!" Řve Sakura hlasitěji, než před tím.

"Kurva počkej", ječím nasraně, ale i přes to jí jdu otevřít.

"No konečně! Mám ti vyřídit, že za hodinu máš být u Hokage...Děláš si prdel? Kdo je tohle?" Vytřeští na mě oči.

"Do toho ti nic není! Za hodinu budu u Hokage, teď čau!" Zabouchnu jí před nosem.

"To bylo drsný", opáčí neznáma.

"Táhni!" Řvu na ni. Asi má ze mě strach, protože je do minuty venku.

Ach jo, co ta kozatka může asi chtít?! Jednou ji ošukáš a pak se jí nezbavíš. Ale co mi zbývá, musím tam jít.


Na cestě k Hokage přemýšlím, proč jsem podrážděnej. Dostalo se mi ranního sexu, takže bych měl být ok. Ale nejsem. Potopen v myšlenkách se blížím k budově Hokage. Vycházím schody, dávám si na čas, protože se mi opravdu nechce.

Zaklepu na dveře a ani nečekám na souhlas ke vstupu a otevřu je.

"Prý jste mě volala, tak jsem tady", vyklopím ze sebe.

"Ano, mám pro tebe a Temari misi", řekne a ani netuší, co se mnou udělala pouhá zmínka toho jména. Celý se zachvěju a mám co dělat, aby se mi nepostavil. Zvednu hlavu a opravdu ji uvidím. Bože, nejradši bych ji ošukal tady na stole. Hokage by se mohla dívat, kdyby chtěla. Mohla by se i přidat. Je pozdě, už se mi postavil. Takže si dám ruce před sebe, aby to nebylo tak poznat.

"Ale - Hokage-sama, já s ním nemůžu jít na misi", postěžuje si Temari.

"Stalo se něco, o čem... Temari!" Zařve vyděšeně Hokage, protože se Temari klátí k zemi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tasha Tasha | 7. dubna 2015 v 20:33 | Reagovat

Wow! Shikamaru se nezdá :D zase super povídka, už se těším na pokračování :3 :D

2 Akame Akame | 8. dubna 2015 v 14:21 | Reagovat

Ty se nám rozjíždíš !! :3 jen tak dál !! :D  ty to někam dotáhneš !! :D :3 Povídka moc povedená a Shikamaru ... mno prostě co k tomu dodat :D  Se zvrhlostí a láskou :D - Akame :3

3 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 8. dubna 2015 v 16:12 | Reagovat

úchylného Shikamara som ešte nezažila a Temari je... jednoducho Temari
prosím si ďalší diel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama