Upozornění!!! Některé povídky jsou pro starší 18 let!

Duben 2015

Tohle není láska, Sasuke - 1. část

10. dubna 2015 v 13:14 | Sophia |  Yaoi
Nenašla jsem povídky na tenhle pár, tak jsem zkusila nějakou napsat :)

Zakázaná láska - jednorázovka

9. dubna 2015 v 16:22 | Sophia |  Yaoi
Tahle je pro Tashu :) Doufám, že se ti bude líbit :)

Přiznání - jednorázovka (Karin a Suigetsu)

9. dubna 2015 v 14:02 | Sophia |  Ostatní
Tayusha - tahle je pro tebe :) Doufám, že se bude líbit :)


Rozloučení - jednorázovka

9. dubna 2015 v 13:08 | Sophia |  Sasuke & Sakura
Tahle povídka je pro Sakura Love Uchiha :) Je taková roztomilejší, jestli nevadí, když tak ti napíšu ještě jednu :)

Náprava - 2. část

8. dubna 2015 v 17:26 | Sophia |  Shikamaru & Temari
Tak tady je druhá část, která je zároveň poslední :D Jo ano tato povídka měla hodně kapitol, já vím :D :D

Zkrocení - jednorázovka

8. dubna 2015 v 14:28 | Sophia |  Yaoi
Tak je tu druhá pro Akame :) A jsem ráda, že se ti ta první líbila ;)


Tak jsem se dočkal! - jednorázovka

7. dubna 2015 v 22:16 | Sophia |  Yaoi
Tak tahle je pro Akame :) Rozhodla jsem se ti napsat dvě, tak tady je první a druhou sem hodím zítra :)
Doufám, že se ti bude líbit!


Náprava - 1. část

7. dubna 2015 v 19:09 | Sophia |  Shikamaru & Temari
Trošku jiná povaha Shikamaru, než jsme u něj zvyklí :)


Zvrácené choutky-jednorázovka

7. dubna 2015 v 16:43 | Sophia |  Sasuke & Sakura
Tak jo :D tohle je moje první tvorba. Přečtěte si to a uvidíte, zda je mé psaní vaším šálkem kávy :) Moje povídky nebudou vždycky tak drsný, jen mě tahle zrovna napadla :) Za případné chyby se omlouvám, z češtiny mám jedničku, ale když jsem zapálená do psaní, tak se neznám :D takže mi když tak napište, jestli nějakou uvidíte :) a píšu nespisovně :D


Cítím ostrou bolest. Nemůžu se pohnout. Rychle otvírám oči, ale vzápětí zjišťuji, že stejně nic nevidím. Je tu tma a vlhko. Ruce mám svázané nad sebou tak vysoko, že za ně skoro visím, avšak špičkami se stále dotýkám země. Lana, která mi svazují zápěstí mám zařezaná hluboko pod kůží. Musím tu být minimálně dva dny. Poslední, co si pamatuju je, že jsem byla na misi s Narutem.
Jen mi dva. Dávali jsem si pauzu, já jsem jako obvykle ležela Narutovi v klíně. Chodíme spolu už něco málo přes rok. Sama nevím, jak se to stalo. V jednu chvíli jsme se honili za Sasukem a v druhou nám došlo, že se nevrátí. Spíš nám došlo, že my ho nutit nemůžeme, aby se vrátil, je to čistě jeho rozhodnutí. S Narutem jsme šťastní. Kde je? Snad se mu nic nestalo. Ne, Narutovi se určitě nic nestalo. To zase jenom já dělám problémy.
"Ale kde to kurva jsem?!" ptám se sama sebe, tentokrát nahlas.
Moje oči si pomalu přivykají tmě. Jsem asi ve velké místnosti, protože nevidím nikde konec, ani jednu stěnu. Vidím tři malá okna, která někdo zabednil, ale pár paprsků světla pořád proniká dovnitř. Na zemi vidím nástroje. Do prdele, snad to nejsou mučící nástroje. Leknu se a cuknu sebou tak, že karabiny, ke kterým jsou přivázána lana, co mě svazují, zacinkají o sebe.
"Ah, tak jsi se konečně probudila. Už ně to nebavilo čekat" řekne osoba, která sedí kousek ode mě. Pravděpodobně tu sedí celou dobu a pozoruje mě. Kurva, jak to, že jsem ji neviděla.
"Nevím, kdo jsi, ale nejsem sama, takže když mě pustíš, tak..."
"Tak co?" Chvíli se odmlčí a pak pokračuje. "Ty nevíš, kdo jsem? To jsi na mě zapomněla?" Řekne poněkud dotčeně. "A jestli tím, že nejsi sama myslíš tuhle hromádku neštěstí, tak jsi ztracená" dodá a kopne do těla před ním.
To je... "Naruto" vydám ze sebe sten. "Tys ho zabil?!" Ječím na něj.
"Ano Sakuro. Myslel jsem, že máš na lepšího. Myslel jsem, že budeme spolu."
Ten hlas... "Ty hajzle", stihnu ze sebe vydat než omdlím.
Když se probouzím, jsem sama. Chvíli jsem si myslela, že to, co se stalo, byl sen. Ale když se rozhlídnu kolem sebe, tak hned vím, že není. Naruto je mrtví. Tomu nechci věřit, ale bohužel musím, protože jeho tělo je stále přede mnou. Nemám sílu brečet, protože jaksi tuším, že tohle je i můj konec a za chvíli se s ním setkám. Už moc dlouho nevydržím. Jsem dehydratovaná, mé smysly mě matou. Avšak ještě zřetelně dokážu poznat kroky, které se blíží.
Dveře se otevřou a jedním skokem je u mě.
"Jsi tak krásná, Sakuro", pošeptá mi do ucha.
"Táhni od mě! Jak jsi to mohl udělat?! Po tom všem, co jsme pro tebe udělali my! Já jsem tě doopravdy milovala, Sasuke", vzlykám.
"Tak proč jsi byla s ním?!" Zařval tak nahlas, až jsem naskočila.
"Bylo to moc dlouho, Sasuke."
"Drž hubu, děvko. Nebo ti zalepím pusu", uzemní mě. "Teď tě zabiju, ale před tím si s tebou pohraju." Zasyčí na mě.
Pak už se všechno děje jako ve špatném filmu. Strhá ze mě oblečení a já už čekám na to nejhorší, ale nic se neděje. Kouknu se na něj a poznám, že to bude ještě horší, než jsem si myslela. Přesekne provaz, na kterém visím a já padám na zem. Chytne provaz a táhne ho a mě s ním asi tak 5 metrů. Přivazuje mě k trubce od topení, takže ležím na zemi. A pak..
"Kurva", zařvu, když mi zabodne kunai do ruky a ten projede skrz.
"Drž hubu nebo bude další", vyhrožuje mi.
Poslušně jsem ticho. On se začne vyslíkat.
"Ach, Sakuro", šeptá mi do ucha, když se nahne nade mě. Začne mě líbat, ale když vidí, že nespolupracuji, tak přejde na můj krk. Líbá mě hrubě, až to bolí. Pomalu se přesouvá na moje prsa a líže mi bradavky. Mám co dělat, abych nezačala křičet. Posouvá se níž a v tu chvíli semknu nohy k sobě. Jen se zasměje a zabodne mi další kunai do ruky. Už ani nekřičím, protože necítím bolest, ale nohy od sebe roztáhnu. Zase se pousměje a pokračuje tam, kde přestal. Líbá mě dole na břiše a postupuje níž, až skončí u mého přirození. Hraje si jazykem s mým klitorisem a při tom mi tam strčí dva prsty.
"To stačí, teď já", stoupne si a klekne si k mojí hlavě. Narve mi svůj penis do pusy a sám se pohybuje. Každou chvíli se myslím, že umřu. Ruce mám celé od krve, nemůžu dýchat. Ale smrt stále nepřichází. Sasuke vstane, přejde zpět k mému klínu a vsune ho do mě tak rychle, až se mi vrhnou slzy do očí. Začíná vzdychat a svou rukou mi dráždí klitoris. Netrvá mu moc dlouho, než dosáhne orgasmu, ale zřejmě mu ten jeden nestačil.
"Teď mi ho ještě vykouříš", zavelí a jde si zase kleknout k mojí hlavě. Prudce mi ho strčí do pusy a rychle se pohybuje se a tam. Před orgasmem ho vyndá z pusy a udělá se mi na prsa.

"Tak a teď zdechneš", řekne s klidem, vezme svou katanu a bez známky citů mi ji zabodne přímo do srdce. Ještě mám pár vteřin než umřu, a tak ho vidím, jak se směje čím dál tím víc. A pak...

Vy :)

7. dubna 2015 v 15:25 | Sophia |  Vaše přání
Sem mi můžete napsat, co byste chtěli, abych psala za povídky.
Něco jako povídky na přání..třeba :)
Napište o jakém páru chcete, abych napsala a až to napíšu, tak vám dám vědět...třeba na blog nebo na mail...podle toho,co sem dáte :)

Tak jo, těším se :)